دستگاه دوخت دستی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ |معرفی و فروش|گارانتی یک ساله

دستگاه‌ دوخت دستی رومیزی و خانگی

بازرگانی و فروش پی‌پک با بیش از 20 سال سابقه در صنعت بسته‌بندی و چاپ، سالهاست افتخار آن را دارد که در خصوص تمامی محصولات و انواع دستگاه بسته بندی ارائه شده، خدمات زیر را به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد:

a-4-min

گارانتی یک ساله: گارانتی یک‌ساله دینام و ترانس دستگاه‌ها

پشتبانی پنج ساله: تامین قطعات و پشتیبانی تعمیرات

Call
post

دستگاه دوخت دستی (FS100~500 (AL متوسط در 5 سایز

دستگاه پلاستیک خانگی - دستگاه دوخت پلاستیک دستی - دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی - 23 85 63 55 021
 • بدنه آلومینیومی
 • در 5 سایز مختلف
 • طول دوخت از 10 تا 50 سانتی متر
 • تایمر قابل تنظیم دوخت حرارتی
 • سبک با قابلیت حمل راحت

دستگاه دوخت دستی رومیزی  (FS - 600~1000 (AL در سه سایز بزرگ

دستگاه پلاستیک خانگی - دستگاه دوخت پلاستیک دستی - دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی - 23 85 63 55 021
 • بدنه آلومینیومی
 • در 5 سایز مختلف و بزرگ
 • طول دوخت از 60 تا 100 سانتی متر
 • تایمر قابل تنظیم دوخت حرارتی
 • سبک با قابلیت حمل راحت
Call
211D2FBYQhL

محصولات مرتبط با دستگاه دوخت :

 • دستگاه دوخت ریلی افقی- 23 85 63 55 021 - دستگاه دوخت پلاستیک حرارتی ریلی
 • دستگاه دوخت ریلی عمودی - 23 85 63 55 021 - دستگاه دوخت پلاستیک حرارتی ریلی - دستگاه بسته بندی

توضیحات اضافی در خصوص دستگاه دوخت دستی

دستگاه دوخت خانگی

دستگاه دوخت خانگی برند Hualian با داشتن تایمر تنظیم کننده برای دوخت، یکی از محصولات ضروری برای بسیاری از فروشگاه‌هاست. این دستگاه دوخت فروشگاهی با داشتن عرض دوخت استاندارد، مناسب بسته بندی های سبک فروشگاهی ست. دستگاه دوخت کوچک ارائه شده توسط پی پک دارای یک سال گارانتی تضمینی و همچنین 5 سال پشتیبانی به صورت تامین قطعات است. قیمت دستگاه دوخت خانگی Hualian را می‌توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در وب سایت مطلع گردید.

دستگاه دوخت دستی

دستگاه دوخت دستی برند Hualian در 5 سایز متفاوت در مدل متنسط و همچنین 3 سایز متفاوت در مدل بزرگ است. عرض دوخت با توجه به نوع مدل چیزی بین 2 تا 8 میلیمتر است. این عرض استاندارد مناسب برای انواع بسته بندی خانگی و فروشگاهی ست. قیمت دستگاه دوخت دستی را ‌می‌توانید از طریق شماره تماس‌های مندرج در وب‌سایت مطلع شوید. همچنین عرض دوخت هر یک از مدل‌های موجود را می‌توانید از طریق مشاهده صفحه‌ی آن در وب سایت و یا با مراجعه به فروشگاه پی‌پک مشاهده بفرمایید.

دستگاه دوخت پلاست

دستگاه دوخت پلاست برند Hualian با اندازه مناسب، محصولی عالی برای بسته‌بندی در فضاهای کوچک و به صورت فوری ست. اندازه این دستگاه وابسته به طول دوخت چیزی بین 15 تا 100 سانتی متر است. با توجه به محصول و اندازه بسته بندی مورد نطر میتوانید یکی از مدل‌های 10 تا 100 سانتی دوخت را برای فروشگاه یا محل کسب و کار خود تهیه کنید. قیمت دوخت پلاست Hualian را متوانید از طریق شماره تماس‌های مندرج در وب سایت و یا از طریق مراجعه به فروشگاه پی‌پک در تهران کسب اطلاع نمایید.

دستگاه دوخت رومیزی

دستگاه دوخت رومیزی برند Hualian دارای برنه کاملا آلومینیومی ست. بدنه آلومینیومی این دستگاه موجب طول عمر بیشتر دستگاه در مقایسه با دستگاه دوخت رومیزی با بدنه غیرآلومینیومی ست. دستگاه دوخت رومیزی دستی با داشتن قطعات استاندارد داخلی دارای طو عمری مناسب در مقایسه با نمونه‌های کم کیفیت و تقلبی موجود در بازار است. قیمت دستگاه دوخت رومیزی را میتوانی از طریق شماره تماس‌های موجود در سایت و یا با درخواست ارسال استعلام قیمت از فروشگاه پی‌پک در تهران جویا شوید. قیمت دستگاه دوخت رومیزی موجود در بازار به دلیل وجود انواع مختلف

دستگاه دوخت نایلون دستی

دستگاه دوخت نایلون دستی برند Hualian یک نمونه از دستگاه‌ بسته بندی خانگی مناسب برای اناع بسته بندی سبک و فوری است. این دستگاه همچنین برای دوخت پلاستیک های بسیار نازک مانند دوخت پلاستیک فریزر مناسب است. همچنین مدل‌های سری بزرگ این محصول با داشتن دهانه طولانی تر تا یک متر می‌توانند نیاز بخش خاصی از مشتریان به دوخت‌هایی تا طول یک متر را برطرف نمایند قیمت دستگاه دوخت نایلون دستی برند Hualaian را می‌توانید از راه تماس و یا از طریق مراجعه به فروشگاه پی پک در تهران مطلع شوید.

دستگاه دوخت حرارتی نایلون

دستگاه دوخت حرارتی نایلون برند Hualain با داشتن بدنه آلومینویمی و همچنین دسته پلاستیکی دارای طول عمر بالا در مصارف دائمی و پر استهلاک است. دستگاه دوخت حرارتی پلاستیک پی‌پک در مقایسه با محصولات موجود در بازار دارای گارانتی کامل یک ساله و همچنین پشتیبانی تعویض قطعات تا 5 سال است. یکی از مزیت‌های اصلی این محصول داشتن تایمر جهت تنظیمات برای ایجاد دوخت مناسب است. قیمت دستگاه دوخت حرارتی نایلون را می‌توانید از طریق تماس یا مراجعه به فروشگاه پی‌پک استعلام نمایید.

دستگاه دوخت

دستگاه دوخت را میتوان به انواع مختلفی دسته بندی کرد. یکی از این موارد دستگاه دوخت دستی ست که دارای کارایی بالا و قیمت بسیار پایین در مقایسه با دستگاه‌های اتواماتیک است. خرید دستگاه دوخت مزیت های خاص خود را دارد. مزیت اصلی آن در سایز کوچک و قیمت پایین و قابلیت استفاده به صورت فروشگاهی و یا خانگی ست.
دستگاه دوخت دستی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ |معرفی و فروش|گارانتی یک ساله
۳٫۹ (۷۷٫۵%) ۸ votes
تماس بگیرید