نایلون طرح دار

نایلون طرح دار

در این مقاله می‌خواهیم شما را با انواع چاپ نایلون طرح دار آشنا کنیم.فروشگاه پی پک آماده است که نایلون طرح دار شما را در طرح ها و رنگ های مختلف با قیمت مناسب و کیفیت عالی بعهده گیرد.

استفاده از نایلون طرح دار امروزه در اکثر فروشگاه ها و مغازه ها بعنوان یکی از بهترین روش های تبلیغاتی بعلت ارزانی و همه گیری بیشتر نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی دیده می شود.

با توجه به استفاده زیاد مردم از نایلون و نایلکس برای حمل کالا،بهترین فرصت در اختیار شما قرار داده شده تا کالای خود را در سطح شهر تبلیغ کنید. ما در چاپخانه فروشگاه پی پک قادریم تا با هر طرح و رنگی چاپ روی نایلون دلخواه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهیم.

در زیر نحوه تولید و چاپ روی نایلون طرح دار در چاپخانه فروشگاه پی پک را میتوانید مشاهده بفرمایید:

همچنین در زیر نحوه برش و دوخت نایلون طرح دار را مشاهده فرمایید :

 انواع دسته ها برای چاپ روی نایلون

تعداد تقریبی در یک کیلوگرم برای چاپ نایلون طرح دار

 تعداد تقریبی انواع نایلون و نایلکس ها در ۱ کیلوگرم بر اساس ابعاد و ضخامت های مختلف در جدول زیر آمده است.

تعداد تقریبی نایلون طرح دار در یک کیلو

انواع چاپ روی نایلون و نایلکس از لحاظ رنگ

فروشگاه پی پک دارای یکی از مجهزترین و بروزترین چاپخانه های چاپ روی نایلون و نایلکس ایران است که امکان تولید پو چاپ نایلون طرح دار در ۶،۴،۲ و ۸ رنگ و چاپ تمپلات را دارد.چنانچه شما تمایل به چاپ تصویر روی نایلون یا نایلکس را دارید بایستی از چاپ ۶ یا ۸ رنگ استفاده کنید.

عوامل موثر در قیمت چاپ نایلون دستی

  • ضخامت نایلون یا نایلکس
  • طرح شما و تعداد رنگ مورد نیاز آن

نکات مربوط به ثبت سفارش نایلون طرح دار

۱- حداقل وزن سفارش نایلون طرح دار دسته موزی و رکابی جهت چاپ ۱ رنگ و ۲ رنگ ۲۰۰ کیلو میباشد  و جهت چاپ ۳ رنگ و ۴ رنگ و ۶ رنگ و ۸ رنگ ۳۰۰ کیلو میباشد .

۲- حداقل وزن سفارش نایلون طرح دار دسته بندی و دسته تقویت جهت چاپ ۱ رنگ و ۲ رنگ ۵۰۰ کیلو میباشد  و جهت چاپ ۳ رنگ و ۴ رنگ و ۶ رنگ و ۸ رنگ ۱۰۰۰کیلو میباشد .

۳- هزینه مربوط به ساخت کلیشه برای چاپ روی نایلون بعد از دریافت طرح شما توسط بخش کلیشه سازی محاسبه میشود که این هزینه و همچنین هزینه حمل و نقل بعهده مشتری می باشد.

چنانچه در رابطه با چاپ روی  نایلون طرح دار و قیمت آن سوالی دارید با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

 

نایلون طرح دار
Rate this post
تماس بگیرید