چاپ نایلون بسته بندی

چاپ نایلون بسته بندی

در این مقاله به توضیح درباره تولید و چاپ نایلون بسته بندی و قیمت چاپ روی نایلون بسته بندی میپردازیم. نایلون و نایلکس بسته بندی در بخش های وسیعی از صنعت قابل استفاده است ، از صنایع تولید قطعات گرفته تا صنعت پوشاک و بسته بندی مواد غذایی.فروشگاه پی پک تولید و چاپ نایلون بسته بندی مورد نیاز شما را در طرح ها و رنگ های مختلف با قیمت مناسب و کیفیت عالی برای شما به بهترین نحو انجام می‌دهد..

در ادامه به این میپردازیم که برای انتخاب نایلون بسته بندی باید به چه نکاتی توجه کرد:

 •  ابعاد قابل چاپ نایلون بسته بندی
 • مصارف نایلون بسته بندی در صنایع مختلف
 • تعداد تقریبی در یک کیلوگرم برای چاپ نایلون بسته بندی
 • انواع چاپ نایلون بسته بندی از لحاظ رنگ
 • عوامل موثر در قیمت چاپ نایلون بسته بندی
 • آشنایی با تولید و چاپ نایلون بسته بندی
 • نکات مربوط به سفارش

ابعاد قابل چاپ نایلون بسته بندی

نایلکس و نایلون بسته بندی را میتوان در رنگ ها و سایزهای مختلف تولید کرد. حداقل و حداکثر ابعاد در شکل زیر قابل مشاهده است:

تعداد تقریبی در یک کیلوگرم برای چاپ نایلون بسته بندی

 تعداد تقریبی نایلون و نایلکس بسته بندی و انواع دیگر دسته ها در ۱ کیلوگرم بر اساس ابعاد و ضخامت های مختلف در جدول زیر آمده است.

تعداد نایلون و نایلکس در یک کیلو

تعداد تقریبی نایلون و نایلکس در یک کیلو

مصارف نایلون بسته بندی در صنایع مختلف

 • صنایع تولید قطعات

 • صنعت پوشاک

 • صنعت مواد غذایی

در صنایع تولید قطعات و پوشاک چاپ پلاستیک بسته بندی بصورت رگباری انجام میشود یعنی پس از انتخاب طرح مورد نظر توسط مشتری این طرح در فواصل ثابت افقی و عمودی در رول نایلون چاپ و سپس مصرف کننده میتواند برساس سایز دلخواه خود برش و دوخت را با دستگاههای برش و دوخت انجام دهد.در صنعت مواد غذایی هم پس از انتخاب نایلون متناسب با ماده غذایی و در نظر گرفتن مقاومت لازم جهت حمل و نقل،عدم واکنش شیمیایی ، ضربه پذیری و ……  طرح مورد نظر انتخاب و چاپ بر روی پلاستیک بسته بندی انجام می‌شود.

انواع چاپ نایلون بسته بندی از لحاظ رنگ

فروشگاه پی پک دارای یکی از مجهزترین و بروزترین چاپخانه های چاپ نایلون ایران است که امکان چاپ نایلون بسته بندی در ۶،۴،۲ و ۸ رنگ و چاپ تمپلات را دارد.چنانچه شما تمایل به چاپ تصویر روی نایلون بسته بندی دارید بایستی از چاپ ۶ یا ۸ رنگ استفاده کنید.

عوامل موثر در قیمت چاپ نایلون بسته بندی

 • ضخامت نایلون یا نایلکس
 • طرح شما و تعداد رنگ مورد نیاز آن

آشنایی با تولید و چاپ نایلون بسته بندی

در چاچخانه فروشگاه پی پک ابتدا نایلون بسته بندی از مواد نو و درجه یک تولید شده و سپس با انتخاب طرح مشتری در چاپخانه به تعداد دلخواه به چاپ میرسد در ویدیو زیر می‌توانید با نحوه تولید و چاپ نایلون بسته بندی آشنا شوید:

ما در چاپخانه فروشگاه پی پک می توانیم انواع دسته های نایلون و نایلکس مانند نایلون دسته بندی (نایلون زنبیلی) ، نایلون دسته موزی ، نایلون دسته رکابی ، نایلون دسته تقویت و … را با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان برای شما چاپ کنیم.

نکات مربوط به ثبت سفارش

۱- حداقل وزن سفارش نایلون بسته بندی برای چاپ ۱ رنگ و ۲ رنگ ۲۰۰ کیلو میباشد .

۲- حداقل وزن سفارش نایلون بسته بندی برای چاپ ۳ رنگ و ۴ رنگ ۳۰۰ کیلو میباشد .

۳- هزینه مربوط به ساخت کلیشه برای چاپ بعد از دریافت طرح شما توسط بخش کلیشه سازی محاسبه میشود که این هزینه و همچنین هزینه حمل و نقل بعهده مشتری می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش در فروشگاه پی پک با شماره زیر تماس بگیرید.

 

چاپ نایلون بسته بندی
Rate this post
تماس بگیرید