چاپ نایلون و چاپ نایلکس

چاپ نایلون و چاپ نایلکس

در این مقاله به توضیح درباره ی چاپ نایلون و چاپ نایلکس می‌پردازیم.فروشگاه پی پک آماده است چاپ نایلون و چاپ نایلکس های شما را در طرح ها و رنگ های مختلف با قیمت مناسب و کیفیت عالی بعهده گیرد.

اثرگذاری تبلیغات بر رشد روز افزون فروش و جذب مشتری بر کسی پوشیده نیست.برای انجام تبلیغات، راههای بسیاری وجود دارد که از پر هزینه ترین آن ها می‌توان به تبلیغات در تلویزیون و یا تبلیغ روی بیلیوردهای سطح شهر اشاره کرد.اما روش های دیگر تبلیغاتی هم هست که کم هزینه تر و نفوذ و گسترش آن در جامعه بیشتر باشد، یکی از بهترین روش های این نوع تبلیغات چاپ نایلون و چاپ نایلکس یا همان چاپ پلاستیک تبلیغاتی است.

با توجه به استفاده زیاد مردم از نایلون و نایلکس برای حمل کالا،بهترین فرصت در اختیار شما قرار داده شده تا کالای خود رو در سطح شهر تبلیغ کنید.امروزه با پیشرفت صنعت چاپ ما در چاپخانه فروشگاه پی پک قادریم تا در هر طرح و رنگی چاپ نایلون تبلیغاتی و نایلکس تبلیغاتی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهیم.

چاپ نایلکس رنگی (چاپ نایلکس ۴ رنگ،۶ رنگ و ۸ رنگ و ۲ رنگ) در انواع دسته ها قابل انجام است که در زیز به انواع آن اشاره می شود.

انواع دسته ها برای چاپ روی نایلون تبلیغاتی

تعداد تقریبی در یک کیلوگرم برای چاپ نایلون تبلیغاتی

 تعداد تقریبی نایلون و نایلکس ها در ۱ کیلوگرم بر اساس ابعاد و ضخامت های مختلف در جدول زیر آمده است.

تعداد نایلون و نایلکس در یک کیلو

تعداد نایلون و نایلکس در یک کیلو

انواع چاپ نایلون و نایلکس از لحاظ رنگ

فروشگاه پی پک دارای یکی از مجهزترین و بروزترین چاپخانه های چاپ نایلون و نایلکس ایران است که امکان چاپ نایلکس و نایلون در ۶،۴،۲ و ۸ رنگ و چاپ تمپلات را دارد.چنانچه شما تمایل به چاپ تصویر روی نایلون یا نایلکس را دارید بایستی از چاپ ۶ یا ۸ رنگ استفاده کنید.

عوامل موثر در قیمت چاپ نایلکس و نایلون 

  • ضخامت نایلون یا نایلکس
  • طرح شما و تعداد رنگ مورد نیاز آن

نکات مربوط به ثبت سفارش

۱- حداقل وزن سفارش چاپ نایلون تبلیغاتی دسته موزی و رکابی جهت چاپ ۱ رنگ و ۲ رنگ ۲۰۰ کیلو میباشد  و جهت چاپ ۲ رنگ و ۴ رنگ و ۶ رنگ و ۸ رنگ ۳۰۰ کیلو میباشد .

۲- حداقل وزن سفارش چاپ نایلون تبلیغاتی دسته بندی و دسته تقویت جهت چاپ ۱ رنگ و ۲ رنگ ۵۰۰ کیلو میباشد  و جهت چاپ ۳ رنگ و ۴ رنگ و ۶ رنگ و ۸ رنگ ۱۰۰۰کیلو میباشد .

۳- هزینه مربوط به ساخت کلیشه برای چاپ بعد از دریافت طرح شما توسط بخش کلیشه سازی محاسبه میشود که این هزینه و همچنین هزینه حمل و نقل بعهده مشتری می باشد.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش چاپ نایلون تمام رنگی خود با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

چاپ نایلون و چاپ نایلکس
Rate this post
تماس بگیرید