تولید و چاپ نایلون و نایلکس

تولید و چاپ نایلون و نایلکس

می‌خواهیم شما را با تولید و چاپ نایلون و نایلکس آشنا کنیم.فروشگاه پی پک آماده است که تولید و چاپ نایلون تبلیغاتی شما را در طرح ها و رنگ های مختلف با قیمت مناسب و کیفیت عالی بعهده گیرد.

شما هر روزه در سطح جامعه با تبلیغات بسیاری روبه‌رو میشوید و این امر بصورت ناخودآگاه در ذهن شما تاثیر گذارست.اثرگذاری تبلیغات بر رشد روز افزون فروش و جذب مشتری بر کسی پوشیده نیست.همچنین نیاز روزمره انسان امروزی برای حمل اجناس و کالاها و راحتی و سبک بودن آن وسیله در عین داشتن مقاومت بالا ضرورتیست انکار ناپذیر.به همین دلیل تولید و چاپ کیسه‌های نایلونی یکی از بهترین راه حل ها هم برای جابجایی اجناس و همچنین برای تبلیغات است. با توجه به گران بودن انواع دیگر تبلیغات ، تولید و چاپ نایلون طرح دار ارزان و به صرفه تر است.

تولید و چاپ پلاستیک (نامی که بین مردم رایج است) یا نایلون و نایلکس در انواع دسته ها قابل انجام است که در زیر به انواع آن اشاره می شود.

  انواع دسته ها برای چاپ روی نایلون تبلیغاتی

تعداد تقریبی در یک کیلوگرم برای تولید و چاپ نایلون

 تعداد تقریبی انواع نایلون و نایلکس در ۱ کیلوگرم بر اساس ابعاد و ضخامت های مختلف در جدول زیر آمده است.

 

تعداد تقریبی نایلون و نایلکس در یک کیلو

انواع چاپ نایلون و نایلکس از لحاظ رنگ

فروشگاه پی پک دارای یکی از مجهزترین و بروزترین چاپخانه های چاپ کیسه تبلیغاتی تهران است که امکان چاپ کیسه پلاستیک و چاپ لوگو روی کیسه پلاستیکی در ۶،۴،۲ و ۸ رنگ و چاپ تمپلات را دارد.چنانچه شما تمایل به چاپ تصویر روی نایلون یا نایلکس را دارید بایستی از چاپ ۶ یا ۸ رنگ استفاده کنید.

عوامل موثر در قیمت چاپ کیسه های تبلیغاتی

  • ضخامت نایلون یا نایلکس
  • طرح شما و تعداد رنگ مورد نیاز آن

نکات مربوط به ثبت سفارش

۱- حداقل وزن سفارش برای چاپ کیسه تبلیغاتی دسته موزی و رکابی ۱ رنگ و ۲ رنگ ۲۰۰ کیلو میباشد  و ۳ رنگ و ۴ رنگ و ۶ رنگ و ۸ رنگ ۳۰۰ کیلو میباشد .

۲- حداقل وزن سفارش برای چاپ کیسه تبلیغاتی دسته بندی و دسته تقویت ۱ رنگ و ۲ رنگ ۵۰۰ کیلو میباشد  و ۳ رنگ و ۴ رنگ و ۶ رنگ و ۸ رنگ ۱۰۰۰کیلو می‌باشد .

۳- هزینه مربوط به ساخت کلیشه برای چاپ بعد از دریافت طرح شما توسط بخش کلیشه سازی محاسبه میشود که این هزینه و همچنین هزینه حمل و نقل بعهده مشتری می باشد.

چنانچه در مورد چاپ کیسه تبلیغات قیمت و مواردی دیگر سوالی دارید با شماره ی زیر تماس بگیرید.

 

تولید و چاپ نایلون و نایلکس
Rate this post
تماس بگیرید