جدیدترین محصولات

دستگاه بسته بندی

بسته بندی حبوبات به صورت صنعتی و خانگی امکانات و شرایط متفاوتی را طلب میکند. برای مثال برای بسته بندی خانگی حبوبات میتوان از یکی از دستگاههای بسته بندی مواد غذایی یا صنعتی دستی و یا اتوماتیک استفاده نمود. دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی را میتوان از یکی از دستگاه های دوخت دستی و یا ریلی ساده برگزید. همچنین بایستی گفت برای بسته بندی صنعتی حبوبات دستگاه های بوجاری و همچنین انواع دستگاه بسته بندی حبوبات به صورت ریلی، شیرینگ و یا وکیوم قابل استفاده است. هرچه طراحی بسته بندی شکیل‌تر و برازنده تر باشد، به طبع دارای ارزش بیشتر و سوآوری و درآمد بیشتری خواهد بود.
بسته بندی خشکبار قطعا یکی از بسته بندی های رایج و پرسود در صنعت بسته بندی ست. دستگاه بسته بندی مواد غذایی از قبیل خشکبار معمولا به دلایل بهداشتی بایستی از جنس استیل باشند. یکی از راه های بسته بندی رایج خشکبار در فروشگاه ها استفاده از دستگاه دوخت دستی ست. همچنین برای بسته بندی‌های شکیل‌تر میتوان از انواع دستگاه بسته بندی وکیوم و یا شیرینگ پک استفاده نمود. برای مشاوره در خصوص خرید دستگاه وکیوم خانگی می‌توانید با شماره تلفن های درج شده در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.
بسته بندی خانگی یکی از روش های ارزان برای حصول درآمد بسته بندی ست. برای مثال دستگاه بسته بندی ادویه خانگی را می‌توان از انواع دستگاه دوخت خانگی استفاده نمود. این دستگاه ها با کارایی بالا و همچنین قیمت کمتر گزینه های به‌صرفه‌ای برای شروع کار با سرمایه پایین هستند. اما بسته بندی خانگی تنها به این نوع ختم نمیشود. دستگاه شیرینگ پک در ابعاد خانگی و دستگاه بسته بشندی وکیوم خانگی دو گزینه دیگر برای بسته بندی در محیط کوچک و با سرمایه کم هستند.

دستگاه بسته بندی پسته

ساده ترین روش‌های بسته بندی پسته، استفاده از دستگاه بسته بندی دستی پلاستیک خانگی است. این بسته بندی‌ها معمولا به صورت فروشگاهی  و همچنین بسته بندی‌های ارزان قیمت‌تر هستند. معمولا دستگاه‌های بسته بندی پسته با دستگاه‌ بسته بندی خشکبار یکی هستند. لذا برای بسته‌بندی‌های شکیل‌تر میتوان از انواع دستگاه شیرینگ و حتی وکیوم استفاده نمود. در خصوص بسته‌ بندی صادراتی پسته بایستی گفت طراحی بسته بندی محصول از اهمیت فراوانی برخوردار است. طراحی تا حد بالایی ارزش افزوده محصول را بالاتر برده و همچنین اقبال آن را در بازارهای منطقه و جهان افزایش میدهد.

دستگاه بسته بندی کارتن

پس از معرفی انواع بسته بندی بایستی گفت این صنعت علاوه بر دستگاه های بسته بندی نیازمند بسته بندی کلی و پکیجی محصول میباشد. کارتن ها در ابعاد و اندازه های متفاوتی در بازار موجود هستند. معمولا اندازه کارتن بر اساس ابعاد محصول طراحی و یا انتخاب میشود. پس از آن بایستی یکی انواع دستگاه بسته بندی کارتن را چه به صورت دستی و چه به صورت اتوماتیک انتخاب نمود. برای مشاوره در خصوص خرید دستگاه بسته بندی کارتن میتوانید با شماره تلفن های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایید.

گارانتی و قیمت دستگاه بسته بندی

در معرفی هریک از دستگاه‌های بسته و همچنین انواع محصولات بسته بندی به قیمت حدودی دستگاه‌ها اشاره شد. دلیل اشاره حدودی به قیمت دستگاه های بسته بندی تنوع آنها و تفاوت در جزئیات آنهاست. لذا برای مشاوره و آگاهی در خصوص موارد گارانتی و همچنین قیمت دستگاه بسته بندی میتوانید با شماره تلفن‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایید.
معولا برای بسته بندی قند و شکر از دستگاه ها رایج بسته بندی مواد غذایی استفاده می‌شود. اما باید به این نکته اشاره کرد که اگر دستگاه دوخت ریلی را برای بسته بندی انتخاب میکنید بهتر است برای بسته بندی قند و شکر، دستگاه دوخت ریلی عمودی را بکار ببرید. دوخت های عمودی با داشتن فاصله زیاد بین کانوایر  و دوخت این امکان را میدهند که بسته را به صورت صاف روی ریل گذاشته و امکان بیرون ریختن آن از بسته را به صفر برسانید. برای آگاهی از قیمت دستگاه بسته بندی قند و شکر میتوانید با شماره تلفن های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.
دستگاه بسته بندی پی‌پک | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ | گارانتی و پشتیبانی
۵ (۱۰۰%) ۱ vote
تماس بگیرید