دستگاه تاریخ زن حرارتی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ | گارانتی یک ساله | چاپ تاریخ و قیمت روی محصول

دستگاه تاریخ زن حرارتی

معرفی و فروش انواع دستگاه چاپ تاریخ و قیمت محصول

بازرگانی و فروش پی پک با بیش از 20 سال سابقه در صنعت دستگاه بسته بندی ایران، آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص شناخت و انتخاب دستگاه های تاریخ زن با مزیت ویژه‌ی گارانتی و پشتیبانی تعمیرات است.

ادامه این مطلب پاسخ به دغدغه ها و سوالات رایج مشتریان در خصوص این دستگاه ها و معرفی انواع آنهاست. پیشنهاد ما این است حالا که قصد انتخاب دستگاه تاریخزن را دارید، مطلب زیر را حتما مطالعه کنید.

برای مشاهده انواع دستگاه‌های بسته‌بندی و جزییات عملکردی و فنی هر کدام از منوی اصلی سایت استفاده کنید.

همچنین برای جستحو در انواع دستگاه‌ها می‌توانید از نواری کناری صفحه استفاده نمایید.

a-4-min
Call
post

دستگاه تاریخ زن حرارتی چیست؟

دستگاه تاریخ زن حرارتی برخلاف تاریخ زن لیزری با داشتن المنت در قسمت برنجی تاریخ زن، از ریبون و یا جوهر اسفنجی برای چاپ حروف استفاده میکند. در تاریخ زن حرارتی بر خلاف جوهرافشان های لیزری بایستی حروف با سطح چاپ تماس داشته و بر آن اثر کند. لذا امکان چاپ بر روی درب قوطی و سطوحی مانند شیشه وجود ندارد.

چه مدل‌هایی از دستگاه تاریخزن حرارتی وجود دارد؟

دستگاه تاریخ زن دستی رومیزی :

دستگاه تاریخ زن حرارتی دستی یکی از دستگاه های درج مشخصات محصول بر روی بسته بندی است. این دستگاه ها با استفاده از حروف برنجی برجسته و همچنین ریبون رنگی، مشخصات محصول را بر روی سطوحی مانند کاغذ، مقوا، آلومینیوم و غیره درج میکنند.

 

دستگاه تاریخ زن پدالی :

دستگاه تاریخ زن پدالی به منظور سرعت گرفتن فرایند تاریخ زنی، از پدال به عنوان سوئیچ دستگاه برای انجام کار استفاده می‌کند. این دستگاه همچنین در حالت Auto امکان این را میدهد که بدون دخالت اپراتور و پدال، هرچند ثانیه یکبار دستگاه به طور خودکار عملیات درج و چاپ را انجام دهد.

دستگاه تاریخ زن پدالی برقی - 23 85 63 55 021 - فروشگاه دستگاه بسته بندی پی پک

 

 

دستگاه تاریخ زن اتوماتیک :

این دستگاه از نظر کارایی یکی از بهترین انواع دستگاه تاریخ زن حرارتی اتوماتیک است. تفاوت دستگاه تاریخ زن حرارتی اتوماتیک در داشتن جوهر اسفنجی خشک به جای ریبون و همچنین سرعت 120 چاپ در دقیقه است. این دستگاه با داشتن شمارنده دیجیتال و بدنه استیل یکی از دستگاه های پرطرفدار در میان انواع تاریخ زن حرارتی ست.

 

دستگاه تاریخ زن اتوماتیک - 23 85 63 55 021 - فروشگاه دستگاه بسته بندی پی پک

Call

به چه مواردی در هنگام خرید  دستگاه تاریخ زن حرارتی دقت کنیم؟

چاپ چند خطی

بسته به نیاز ما برای درج مشخصات محصول بر روی بسته بندی، بایتسی به این نکته توجه کنیم. معمولا انواع تاریخ زن حداقل دارای دو خط برای درج مشخصات است. مدل تاریخ زن دستی مجموعه پی پک دارای 3 خط و مدل اتوماتیک فروشگاه پی پک دارای 4 سطر برای درج محصول است.

 

سالم بودن جعبه برنجی حروف چاپ

با بازدید چشمی نمونه چاپ دستگاه تاریخ زن حرارتی می‌توانید از سلامت برنجی درج حروف دستگاه اطمینان حاصل کنید. معمولا این قطعه در طی زمان بر اثر گرمای المنت از فرم اولیه خارج می‌شود.

 

آیا گارانتی برای دستگاه تاریخ زن  حرارتی ضروری ست؟

دستگاه های تاریخ زن برند Hualian معمولا دارای قطعات با کیفیت و همچنین عمر مفید بالا هستند. لذا معمولا جز قطعات مصرفی مانند ریبون، نیاز دیگری برای مراجعه در خصوص کالا ندارند. در خصوص دستگاه تاریخ زن دستی هم اوضاع چنین است.

لازم به ذکر است در صورت کارنکردن دستگاه تاریخ زن حرارتی به احتمال زیاد امکان سوختن فیوزها، خرابی کلید و یا احتمالا خرابی المنت‌ها متصور است.

قیمت تاریخ زن حرارتی چقدر است؟

قیمت دستگاه تاریخ زن حرارتی با توجه به تفاوت انواع آنها از مدل تاریخ زن دستی گرفته تا مدل پدالی و مدل اتوماتیک، متغیر است. در بعضی مدل ها مانند مدل اتوماتیک به دلیل کارایی بسیار بالا و همچنین بدنه استیل، قیمت دستگاه تاریخ زن بالاتر است.

قیمت تاریخزن حرارتی در خصوص هر مدل را می‍توانید در اسلایدر اول صفحه مشاهده نمایید. همچنین برای مشاهده قیمت دستگاه لیزری تاریخ زن دستی بایستی به وب سایت های مرتبط مراجعه کنید.

آیا دستگاه تاریخ زن دست دوم خریداری کنیم؟

دستگاه تاریخ زن دسته دوم به طور عمده دارای چند مشکل اساسی ست. به دلیل وجود المنت در مدل های حرارتی، امکان مستهلک شدن آنها در طول استفاده بسیار محتمل است.

همچنین بر اساس استفاده زیاد امکان تاب برداشتن برنجی حروف چاپ در دستگاه تاریخ زن دست دوم بسیار بالاست. لذا توصیه میشود با توجه به قیمت پایین دستگاه، از خرید محصول کارکرده اجتناب کنید.

همچنین برای خرید ریبون حرارتی یا جوهر اسفنجی(جامد) تاریخ زن حرارتی به لینک های درج شده در همین سطر یا به منوی سایت در قسمت لوازم جانبی مراجعه کنید.

211D2FBYQhL
Call

 

 

دستگاه تاریخ زن حرارتی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ | گارانتی یک ساله | چاپ تاریخ و قیمت روی محصول
۴ (۸۰%) ۴ votes
تماس بگیرید