دستگاه دوخت پدالی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ | فروش و معرفی | گارانتی یک ساله

دستگاه دوخت پدالی | بررسی و فروش انوع دستگاه بسته بندی پدال پایی

فروشگاه پی پک با بیش از 20 سال سابقه در صنعت بسته بندی ایران، آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص شناخت و انتخاب دستگاه های دوخت پدالی با مزیت ویژه‌ی گارانتی و پشتیبانی تعمیرات است.

ادامه مطلب پاسخ به سوالات و دغدغه های رایج مشتریان در خصوص این دستگاه بسته بندی و معرفی انواع آنهاست. پیشنهاد میکنیم حالا که قصد انتخاب دستگاه بسته بندی پدالی را دارید، مطلب زیر را حتما مطالعه کنید.

a-4-min
Call
post
Call

مزیت خرید دستگاه‌های دوخت پدالی چیست؟

دستگاه های دوخت پدالی یکی از قدیمی ترین و در عین حال کاربردی ترین دستگاه های دوخت ساده هستند. شاید بتوان مزیت اصلی آنها را قیمت نسبتا پایین‌تر آنها در مقایسه با دیگر دستگاه های دوخت عنوان کرد.

خصوصا دستگاه دوخت پدالی برنجی در میان این دستگاه ها دارای قیمت پایین تری می باشد.

تفاوت دستگاه دوخت پدالی برنجی و المنتی در چیست؟

دستگاه دوخت پدالی برنجی:

این دستگاه ها به صورت دائم گرم هستند. در واقع دستگاه های دائم گرم برنجی با داشتن گرمایش دائمی در محل فک دستگاه قابلیت تنظیم دما بر روی محدوده خاصی را دارند. همچنین این دستگاه ها امکان دوخت بسته بندی های لایه آلومینیمی را نیز دارند.

 

دستگاه دوخت پدالی المنتی:

یک دستگاه دوخت پدالی المنتی بایستی دارای تایمر جهت ایجاد دوخت حرارتی مناسب باشد. در واقع در این دستگاه ها بعد از روشن کردن بایستی تایمر دستگاه را به نسبت جنس و ضخامت لایه بسته بندی بر روی عدد مشخصی قرار داده و سپس مانند ویدئو زیر عمل کنید:

آیا گارانتی برای دستگاه دوخت پدال پایی سلفون ضروری ست؟

گارانتی و پشتیبانی تعمیرات و قطعات، یکی از دغدغه‌های همیشگی مشتریان صنعت بسته بندی ست. مشتریان این صنعت هم داشتن گارانتی و اطمینان از تامین قطعات مصرفی و  تعمیرات دستگاه در آینده را مانند مشتریان دیگر دستگاه های الکترومکانیکی جزو حقوق خود می‌دانند.

پی پک همواره تلاش داشته تا با ارائه گارانتی در خصوص قطعات اصلی دستگاه دوخت نایلون پدالی اعتماد و رضایت مشتری را در خصوص اطمینان از خرید دستگاه دوخت پدالی بدست آورد. همچنین وظیفه خود میدانیم که در صورت نیاز به خدمات تامین قطعات و تعمیرات در آینده دور، پشتیبان مشتریان گرامی باشیم.

قیمت دستگاه دوخت پدالی چقدر است؟

برند Hualian یکی از برندهای شناخته شده جهانی در صنعت تولید دستگاه های بسته بندی است. در طی سال ها پی پک به عنوان نماینده معتبر این برند در ایران همواره تلاش داشته است تا در کنار واردات و پشتیبانی دستگاه‌های باکیفیت بسته بندی، رضایت مشتریان در خصوص قیمت تمام شده آنها را نیز فراهم آورد.

در اسلایدهای زیر میتوانید با مرور دستگاه های دوخت پدالی قیمت دستگاه بسته بندی پدالی را مشاهده نموده و در صورت هرگونه سوال و یا تمایل برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

آیا دستگاه دوخت پدالی دست دوم خریداری کنیم؟

غالبا بهتر است در صورت نداشتن اطلاع از اجزا دستگاه دوخت پدالی پایی، از خرید دستگاه دوخت پدالی دست دوم و کارکرده اجتناب کنید. همچنین به دلیل قیمت پایین این دستگاه ها معمولا ترجیح بر خرید مدل های کارنکرده آنها می باشد.

به هر صورت بایستی پیش از خرید دستگاه کار کرده از سلامت تایمر، ترانس، المنت، فک‌ها، بدنه دستگاه و همچنین سوئیچ ها و سیستم تنظیمات حرارت آن اطمینان کامل حاصل کنید.

211D2FBYQhL
Call
دستگاه دوخت پدالی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ | فروش و معرفی | گارانتی یک ساله
۳٫۳ (۶۵%) ۴ votes
تماس بگیرید