چاپ نایلون در تهران

چاپ نایلون در تهران

پی پک یکی از مجهزترین و بروزترین چاپخانه‌های چاپ نایلون در تهران و همچنین چاپ نایلکس تهران است.ما آماده ایم تا سفارشات نایلون و نایلکس شما را در اسرع وقت و با منصفانه ترین قیمت در این فروشگاه چاپ کنیم.

اثرگذاری تبلیغات بر رشد روز افزون فروش و جذب مشتری بر کسی پوشیده نیست ، شما هر روزه در سطح جامعه با تبلیغات بسیاری روبه‌رو میشوید و این امر بصورت ناخودآگاه در ذهن شما تاثیر گذارست.همچنین نیاز روزمره انسان امروزی برای حمل اجناس و کالاها و راحتی و سبک بودن آن وسیله در عین داشتن مقاومت بالا ضرورتیست انکار ناپذیر.به همین دلیل تولید و چاپ نایلون و نایلکس یکی از بهترین راه حل ها هم برای جابجایی اجناس و همچنین برای تبلیغات است. با توجه به گران بودن انواع دیگر تبلیغات ، با تولید و چاپ روی پلاستیک در تهران به راحتی و ارزانی دیده می‌شوید.

 چاپ نایلون و نایلکس در انواع دسته ها قابل انجام است که در زیر به انواع آن اشاره می شود.

  انواع دسته ها برای چاپ نایلون و نایلکس

تعداد تقریبی در یک کیلوگرم برای تولید و چاپ نایلون

 تعداد تقریبی انواع نایلون و نایلکس در ۱ کیلوگرم بر اساس ابعاد و ضخامت های مختلف در جدول زیر آمده است.

 

تعداد تقریبی نایلون و نایلکس در یک کیلو

انواع چاپ نایلون و نایلکس از لحاظ رنگ

فروشگاه پی پک یکی از مجهزترین و بروزترین چاپخانه های چاپ کیسه تهران است که امکان چاپ روی نایلون و نایلکس در ۶،۴،۲ و ۸ رنگ و چاپ تمپلات را دارد.چنانچه شما تمایل به چاپ تصویر روی نایلون یا نایلکس را دارید بایستی از چاپ ۶ یا ۸ رنگ استفاده کنید.

عوامل موثر در قیمت چاپ نایلون و نایلکس

  • ضخامت نایلون یا نایلکس
  • طرح شما و تعداد رنگ مورد نیاز آن

نکات مربوط به ثبت سفارش

۱- حداقل وزن سفارش برای چاپ نایلون دسته موزی و رکابی ۱ رنگ و ۲ رنگ ۲۰۰ کیلو میباشد  و ۳ رنگ و ۴ رنگ و ۶ رنگ و ۸ رنگ ۳۰۰ کیلو میباشد .

۲- حداقل وزن سفارش برای چاپ نایلون دسته بندی و دسته تقویت ۱ رنگ و ۲ رنگ ۵۰۰ کیلو میباشد  و ۳ رنگ و ۴ رنگ و ۶ رنگ و ۸ رنگ ۱۰۰۰کیلو می‌باشد .

۳- هزینه مربوط به ساخت کلیشه برای چاپ بعد از دریافت طرح شما توسط بخش کلیشه سازی محاسبه میشود که این هزینه و همچنین هزینه حمل و نقل بعهده مشتری می باشد.

چنانچه در مورد قیمت چاپ نایلون در تهران و مواردی دیگر سوالی دارید با شماره ی زیر تماس بگیرید.

 

چاپ نایلون در تهران
Rate this post
تماس بگیرید