چاپ کیسه تبلیغاتی

چاپ کیسه تبلیغاتی

قصد داریم تا شما را با چاپ کیسه تبلیغاتی یا همان کیسه تبلیغاتی نایلونی آشنا کنیم.فروشگاه پی پک آماده است که طراحی چاپ روی کیسه تبلیغاتی شما را در طرح ها و رنگ های مختلف با قیمت مناسب و کیفیت عالی بعهده گیرد.

اثرگذاری تبلیغات بر رشد روز افزون فروش و جذب مشتری بر کسی پوشیده نیست.همچنین نیاز روزمره انسان امروزی برای حمل اجناس و کالاها و راحتی و سبک بودن آن وسیله در عین داشتن مقاومت بالا ضرورتیست انکار ناپذیر.به همین دلیل استفاده از کیسه تبلیغاتی نایلونی یکی از بهترین راه حل ها هم برای جابجایی اجناس و همچنین برای تبلیغات است. با توجه به گران بودن انواع دیگر تبلیغات چاپ کیسه تبلیغات ارزان و به صرفه تر است.چاپ کیسه های پلاستیکی این مزیت را به شما میدهید که دایم در معرض دید جامعه باشید.

با پیشرفته تر شدن صنعت چاپ روی کیسه پلاستیک ما در چاپخانه فروشگاه پی پک قادریم تا چاپ بر روی کیسه پلاستیکی را در هر طرح و رنگی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهیم.

چاپ کیسه پلاستیکی در انواع دسته ها قابل انجام است که در زیر به انواع آن اشاره می شود.

  انواع دسته ها برای چاپ روی نایلون تبلیغاتی

تعداد تقریبی در یک کیلوگرم برای چاپ کیسه های تبلیغاتی

 تعداد تقریبی نایلون و نایلکس ها در ۱ کیلوگرم بر اساس ابعاد و ضخامت های مختلف در جدول زیر آمده است.

 

تعداد تقریبی کیسه تبلیغاتی در یک کیلو

انواع چاپ نایلون و نایلکس از لحاظ رنگ

فروشگاه پی پک دارای یکی از مجهزترین و بروزترین چاپخانه های چاپ کیسه تبلیغاتی تهران است که امکان چاپ کیسه پلاستیک و چاپ لوگو روی کیسه پلاستیکی در ۶،۴،۲ و ۸ رنگ و چاپ تمپلات را دارد.چنانچه شما تمایل به چاپ تصویر روی نایلون یا نایلکس را دارید بایستی از چاپ ۶ یا ۸ رنگ استفاده کنید.

عوامل موثر در قیمت چاپ کیسه های تبلیغاتی

  • ضخامت نایلون یا نایلکس
  • طرح شما و تعداد رنگ مورد نیاز آن

نکات مربوط به ثبت سفارش

۱- حداقل وزن سفارش برای چاپ کیسه تبلیغاتی دسته موزی و رکابی ۱ رنگ و ۲ رنگ ۲۰۰ کیلو میباشد  و ۳ رنگ و ۴ رنگ و ۶ رنگ و ۸ رنگ ۳۰۰ کیلو میباشد .

۲- حداقل وزن سفارش برای چاپ کیسه تبلیغاتی دسته بندی و دسته تقویت ۱ رنگ و ۲ رنگ ۵۰۰ کیلو میباشد  و ۳ رنگ و ۴ رنگ و ۶ رنگ و ۸ رنگ ۱۰۰۰کیلو می‌باشد .

۳- هزینه مربوط به ساخت کلیشه برای چاپ بعد از دریافت طرح شما توسط بخش کلیشه سازی محاسبه میشود که این هزینه و همچنین هزینه حمل و نقل بعهده مشتری می باشد.

چنانچه در مورد چاپ کیسه تبلیغات قیمت و مواردی دیگر سوالی دارید با شماره ی زیر تماس بگیرید.

 

چاپ کیسه تبلیغاتی
Rate this post
تماس بگیرید