دستگاه بسته بندی آیس پک | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ | گارانتی+قیمت | دستگاه بستنی ساز آیس پک

دستگاه بستنی ساز آیس پک

معرفی و فروش انواع دستگاه بسته بندی آیس پک

فروشگاه پی پک با بیش از 20 سال سابقه در صنعت دستگاه بسته بندی ایران، آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص شناخت و انتخاب دستگاه بستنی ساز آیس پک با مزیت  گارانتی و پشتیبانی تعمیرات است.

در ادامه در پاسخ به دغدغه ها و سوالات رایج و اصلی مشتریان در خصوص انواع دستگاه بسته بندی آیس پک ،معرفی و قیمت دستگاه آیس پک ساز میپردازیم. توصیه میکنیم، حالا که قصد انتخاب دستگاه آیس پک را دارید، مطلب زیر را حتما مطالعه نمایید.

a-4-min
Call
post

دستگاه آیس پک ساز چیست؟

دستگاه‌ های آیس پک یکی از پرکاربردترین دستگاه های بسته بندی هستند. برای بسته بندی آیس پک کافیست ابتدا رول مورد نظر خود را طراح و چاپ نموده و سپس یکی از انواع دستگاه پک آیس پک را تهیه کنید. بهتر است بدانید بیشتر دستگاه های موجود قابلیت بسته بندی لیوان هایی با قطر مشخصی را دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

دستگاه بسته بندی آیس پک باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

درباره مجوزهای بسته بندی، یکی از مسائل مهم استاندارد بودن دستگاه‌هاست. یکی از موارد مهم در خصوص بحث مجوز بهداشت داشتن بدنه استیل و قابل شستشو است. در میان مدل‌های ارائه شده دستگاه بسته بندی آیس پک ، مدل HL-95A تمام اتوماتیک داری این خصوصیت است.

مساله بعدی درباره دستگاه بسته بندی آیس پک سرعت عمل و کارایی بالاست. معمولا مشتریان این دستگاه مانند رستوران ها و فروشگاه ها بایستی در زمان کم به مشتریان زیادی محصول تحویل دهند. از این رو انتظار میرود سرعت عمل این دستگاه ها به اندازه کافی برای پاسخگو بودن بالا باشد.

دستگاه آیس پک ساز چه نوع رول شیرینگ و لیوانی نیاز دارد؟

دستگاه های آیس پک Hualian از رول های شیرینگ تا حداکثر عرض 20 سانتی متری پشتیبانی میکند. همچنین میتوانید در صورت تمایل طرح روی درب لیوان را به طور اختصاصی طراحی و چاپ نمایید.

دستگاه بسته بندی لیوان قابلیت پرس درب های با عرض 75mm یا 95 میلیمتر را دارد. دستگاه برای پرس درب لیوان های 95mm میلیمتری طراحی شده، اما با قراردادن یک رینگ 75mm می‌توان لیوان با این عرض را هم بسته بندی کرد.

چه مدل‌هایی از دستگاه آیس پک ساز وجود دارد؟

دستگاه آیس پک دستی:

دستگاه بسته بندی آیس پک دستی فاقد موتور رول شیرینگ است. بنابراین بایستی تنظیم شیرینگ پس از هر بار پرس درب لیوان به صورت دستی صورت گیرد. دستگاه بسته بندی آیس پک دستی ساده ترین مدل دستگاه آیس پک است.

 

دستگاه آیس پک نیمه اتوماتیک :

دستگاه آیس پک ساز نیمه اتوماتیک لیوان دارای شمارشگر دیجیتال و همچنین موتور تنظیم شیرینگ میباشد. همچنین عملیات پک لیوان در این دستگاه با هربار استفاده و پایین کشیدن اهرم صورت میگرد. آیس پک ساز نیمه اتوماتیک دارای گارانتی یک ساله موتور اصلی است.

دستگاه سیل لیوان - 23 85 63 55 021 - فروشگاه دستگاه بسته بندی لیوان پی پک

 

دستگاه آیس پک اتوماتیک :

دستگاه آیس پک اتوماتیک Hualian دارای سنسور و چشم الکترونیکی ست که عملکرد دستگاه را تا حد بسیاری بالا میبرد. نکته بعدی در خصوص دستگاه بسته بندی لیوان اتوماتیک بدنه تمام استیل و همچنین نمایشگر تنظیمات دیجیتال آن میباشد.

 

Call

به چه مواردی در هنگام خرید دستگاه آیس پک دقت کنیم؟

تعداد بسته بندی در روز

پیش از خرید دستگاه بسته بندی آیس پک بایستی برآوردی از تعداد بسته بندی در روز داشته باشید. دانستن تعداد پک در روز و مقدار زمان که برای آن صرف میکنید، میتوانید با اطمینان بیشتری دستگاه سیل پک لیوان مناسب را انتخاب کنید.

جنس بدنه دستگاه آیس پک

به علت لزوم شستشو دستگاه‌های بسته بندی و همچنین استیل بودن بدنه دستگاه ها برای اخذ مجوز (در صورت نیاز به این مجوز) بایستی قبل از سفارش خرید دستگاه بسته بندی وکیوم از استیل بودن بدنه آن اطمینان حاصل فرمایید.

آیا گارانتی برای دستگاه بسته بندی آیس پک ضروری ست؟

بیشتر وسایل برقی این روزها همراه با گارانتی کالا به فروش میرسند. در خصوص دستگاه‌های صنعتی، همچنین به دلیل بالاتر بودن ریسک های حین کار، وجود گارانتی کیفیت محصول ضروری تر است.

انواع دستگاه آیس پک ساز برند Hualian دارای قطعات با کیفیت و همچنین عمر مفید بالا هستند. بنابراین در طول عمر مفید دستگاه سیل لیوانی کمتر دچار مشکل جدی می‌وند. با این حال مهم ترین قطعه یعنی موتور آن دستگاه دارای گارانتی یک ساله پی پک است.

قیمت دستگاه آیس پک ساز چقدر است؟

قیمت دستگاه آیس پک ساز با توجه به دستی، اتوماتیک و نیمه توماتیک دستگاه متفاوت است. قیمت انواع دستگاه بسته بندی آیس پک در اسلایدهای ابتدای صفحه نمایش داده شده است. همچنین برای آگاهی بیشتر از جزئیات گارانتی و قیمت تمام شده دستگاه پک لیوان می‌توانید با فروشگاه پی پک در تهران تماس حاصل فرمایید.

آیا دستگاه آیس پک دست دوم خریداری کنیم؟

دستگاه آیس پک دست دوم ممکن است چند ایراد اساسی داشته باشد. غالبا موتور دستگاه، تاقه رول یا ترانس در مدل اتوماتیک میتواند دچار استهلاک زیادی شده باشد.

خریدار دستگاه آیس پک ساز دسته دوم و یا کارکرده بایستی قبل از خرید به اجزاء مختلف دستگاه و همچنین عملکرد آنها آگاهی داشته باشد. در غیر این صورت تشخیص صحت کارکرد و سلامتی دستگاه کارکرده به سهولت و با بازدید چشمی به راحتی امکان پذیر نیست.

211D2FBYQhL
Call
دستگاه بسته بندی آیس پک | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ | گارانتی+قیمت | دستگاه بستنی ساز آیس پک
۳٫۷ (۷۳٫۳۳%) ۳ votes
تماس بگیرید