چاپ نایلکس دسته دار

چاپ نایلکس دسته دار

در این مقاله می‌خواهیم شما را با انواع چاپ نایلکس دسته دار آشنا کنیم.فروشگاه پی پک آماده است که پلاستیک دسته دار تبلیغاتی شما را در طرح ها و رنگ های مختلف با قیمت مناسب و کیفیت عالی بعهده گیرد.

اثرگذاری تبلیغات بر رشد روز افزون فروش و جذب مشتری بر کسی پوشیده نیست.برای انجام تبلیغات، راههای بسیاری وجود دارد که از پر هزینه ترین آن ها می‌توان به تبلیغات در تلویزیون و یا تبلیغ روی بیلیوردهای سطح شهر اشاره کرد.اما روش های دیگر تبلیغاتی هم هست که کم هزینه تر و نفوذ و گسترش آن در جامعه بیشتر باشد، یکی از بهترین روش های این نوع تبلیغات استفاده از پلاستیک دسته دار فانتزی یا تبلیغاتی در ابعاد وسیع است.

با توجه به استفاده زیاد مردم از نایلون و نایلکس برای حمل کالا،بهترین فرصت در اختیار شما قرار داده شده تا کالای خود را در سطح شهر تبلیغ کنید. ما در چاپخانه فروشگاه پی پک قادریم تا با هر طرح و رنگی پلاستیک دسته دار رنگی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهیم.

در زیر نمونه پلاستیک دسته دار چاپ شده در انواع دسته ها دیده میشود

 انواع دسته ها برای چاپ روی نایلون تبلیغاتی

تعداد تقریبی در یک کیلوگرم برای چاپ نایلون یا نایلکس دسته دار

 تعداد تقریبی نایلون و نایلکس ها در ۱ کیلوگرم بر اساس ابعاد و ضخامت های مختلف در جدول زیر آمده است.

تعداد تقریبی کیسه تبلیغاتی در یک کیلو

انواع چاپ نایلون و نایلکس از لحاظ رنگ

فروشگاه پی پک دارای یکی از مجهزترین و بروزترین چاپخانه های چاپ نایلون و نایلکس ایران است که امکان تولید پلاستیک دسته دار چاپی در ۶،۴،۲ و ۸ رنگ و چاپ تمپلات را دارد.چنانچه شما تمایل به چاپ تصویر روی نایلون یا نایلکس را دارید بایستی از چاپ ۶ یا ۸ رنگ استفاده کنید.

عوامل موثر در قیمت چاپ نایلون تبلیغاتی

  • ضخامت نایلون یا نایلکس
  • طرح شما و تعداد رنگ مورد نیاز آن

نکات مربوط به ثبت سفارش

۱- حداقل وزن سفارش نایلون و نایلکس دسته موزی و رکابی جهت چاپ ۱ رنگ و ۲ رنگ ۲۰۰ کیلو میباشد  و جهت چاپ ۳ رنگ و ۴ رنگ و ۶ رنگ و ۸ رنگ ۳۰۰ کیلو میباشد .

۲- حداقل وزن سفارش نایلون و نایلکس دسته بندی و دسته تقویت جهت چاپ ۱ رنگ و ۲ رنگ ۵۰۰ کیلو میباشد  و جهت چاپ ۳ رنگ و ۴ رنگ و ۶ رنگ و ۸ رنگ ۱۰۰۰کیلو میباشد .

۳- هزینه مربوط به ساخت کلیشه برای چاپ بعد از دریافت طرح شما توسط بخش کلیشه سازی محاسبه میشود که این هزینه و همچنین هزینه حمل و نقل بعهده مشتری می باشد.

چنانچه در رابطه با چاپ نایلکس دسته دار و قیمت آن سوالی دارید با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

 

چاپ نایلکس دسته دار
Rate this post
تماس بگیرید