راهنمای خرید دستگاه شیرینگ تونلی کوچک
دستگاه شیرینگ - 23 85 63 55 021 - فروشگاه دستگاه بسته بندی پی پک

 

 

راهنمای خرید دستگاه شیرینگ تونلی کوچک

بسته بندی یکی از مهمترین فاکتورهای مهم برای ارائه محصول به مشتری است. شیرینگ یکی از روش های رایج در صنعت بسته بندی است. سرعت و کیفیت مرحله شیرینگ در بسته بندی محصول در برخی کسب و کارها بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله در مورد دستگاه شیرینگ تونلی و به خصوص در مورد دستگاه شیرینگ تونلی کوچک و موارد مهم در انتخاب و خرید آن صحبت می کنیم.

دستگاه شیرینگ تونلی یا تونل حرارتی یک محفظه دور سیستم کانوایر (تسمه نقاله) است که به وسیله برق، گاز و یا به صورت دوگانه سوز گرم می شود. بسته های موردنظر که توسط فیلم شیرینگ به صورت آزادانه احاطه شده اند توسط کانوایر وارد تونل شده و با حرارت داخل دستگاه شیرینگ تونلی فیلم شیرینگ جمع شده و محصول موردنظر را به صورت کامل دربر می گیرد.

دستگاه شیرینگ تونلی بسته به صنایع و ابعاد محصول در اندازه های مختلف ساخته می شوند. اما پرکاربردترین آن دستگاه شیرینگ تونلی کوچک است که برای گستره زیادی از صنایع و کسب و کارها همانند رستوران ها، تولیدکنندگان اکسسوری یا اسباب بازی و غیره مناسب است.

 

انواع دستگاه شیرینگ تونلی

براساس منبع حرارتی

تونل حرارتی بر اساس منبع حرارتی را می توان به سه دسته کلی تقسیم کرد:

  • هوا گرم با استفاده از برق (المنت مقاوتی) تک فاز و سه فاز، گاز و یا دوگانه سوز
  • بخار که می تواند بخار در جایی دیگری مثلا در موتورخانه ایجاد و با لوله به تونل حرارتی منتقل شود و یا اینکه دستگاه شیرینگ تونلی دارای تجهیزات یکپارچه برای تولید بخار بوسیله برق و یا گاز باشد.
  • مادون قرمز

بر اساس نوع سیستم انتقال

در دستگاه شیرینگ تونلی معمولا از دو نوع سیستم نقاله استفاده می شود:

  • نقاله غلطکی که فاصله بین غلطک ها باعث می شود که حرارت دور تا دور محصول مورد نظر ما را احاطه کند.
  • تسمه نقاله تفلون یا پلیمری که مناسب بسته بندی قطعات کوچک و یا قطعاتی که نیاز به ثابت بودن در طول مسیر تونل دارند.
دستگاه شیرینگ تونلی کوچک با کانوایر غلطکی

دستگاه شیرینگ تونلی با کانوایر غلطکی

در فرایند بسته بندی قبل از دستگاه شیرینگ تونلی، دستگاه برش رول شیرینگ قرار دارد که معمولا به دو دسته I شکل و L شکل دسته بندی می شود. I شکل همانند شیرینگ باکس بطری های آب معدنی و L شکل همانند شیرینگ کتاب است.

صنایع بسته بندی پی پک با بیش از بیست سال سابقه در صنعت بسته بندی، دستگاه شیرینگ تونلی کوچک را در دو مدل با منبع حرارتی هواگرم که با برق تک فاز و سه فاز تامین می گردد، ارائه می کند که بسیار مناسب صنایع کوچک و متوسط و همچنین مشاغل خانگی است.

همچنین براساس نوع محصول و نیاز شما قابلیت ترکیب با دستگاه برش شیرینگ L شکل (مدل BSL-5045-LA) و یا I شکل همانند دستگاه شیرینگ تونلی BSF-6030-X را دارد.

دستگاه شیرینگ تونلی کوچک پی پک با همراه دستگاه برش I شکل

دستگاه شیرینگ تونلی به همراه دستگاه برش I شکل

در پی پک کارشناسان ما آماده مشاوره و پاسخگویی به تمامی سوالات شما در مورد خرید دستگاه شیرینگ تونلی کوچک و سایر موارد مربوط به صنعت بسته بندی را دارند. همین حالا با ما تماس بگیرید.

برای آگاهی و مشاهده جزئیات بیشتر در مورد مدل های دستگاه شیرینگ تونلی کوچک پی پک به صفحه آن مراجعه نمایید:

 

شماره تماس صنایع بسته بندی پی پک 02155638523

ارسال تمامی دستگاه ها و محصولات صنایع بسته بندی پی پک

راهنمای خرید دستگاه شیرینگ تونلی کوچک
Rate this post
تماس بگیرید