دستگاه دوخت ریلی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ | گارانتی یک ساله

دستگاه دوخت ریلی | بررسی و فروش انواع دستگاه بسته بندی ریلی

بازرگانی و فروش پی پک با بیش از 20 سال سابقه در صنعت دستگاه بسته بندی ایران، آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص شناخت و انتخاب دستگاه های دوخت ریلی با مزیت ویژه‌ی گارانتی و پشتیبانی تعمیرات است.

ادامه مطلب پاسخ به سوالات و دغدغه های رایج مشتریان در خصوص این دستگاه ها و معرفی انواع آنهاست. پیشنهاد میکنیم حالا که قصد انتخاب دستگاه بسته بندی دوخت ریلی را دارید، مطلب زیر را حتما مطالعه کنید.

a-4-min
Call
post
Call

مزیت خرید دستگاه‌های دوخت ریلی چیست؟

دستگاه دوخت ریلی افقی از چند لحاظ گزینه مطلوبی در خرید دستگاه بسته بندی است. برای مثال قیمت این دستگاه در رنج متوسطی در میان دستگاه های بسته بندی صنعتی و خانگی میباشد. همچنین از لحاظ ابعاد، دستگاه به دلیل حجم کوچک مناسب برای انواع کارگاه های صنعتی و خانگی ست.

دوخت ریلی علاوه بر امکان کارکرد سه شیفت و سرعت و کیفیت مناسب برای بسته بندی صنعتی، گزینه مناسبی برای کسب و کارهای بسته بندی با سرمایه کم و متوسط است.

انواع دستگاه دوخت ریلی افقی و عمودی چه کاربردهایی دارد؟

دستگاه دوخت ریلی عمودی :

دستگاه دوخت ریلی عمودی با داشتن کانوایر متحرک ، امکان بسته بندی انواع بسته و پاکت‌های حاوی مایعات و یا مواد ریز بیرون ریختنی مثل شکر و غیره را فراهم می آورد.

معمولا کشش وزنی این دستگاه ها برای بسته بندی بین 1 الی 3 کیلوگرم است. قطعات اصلی این دستگاه که از سوی بازرگان و فروش پی پک دارای گارانتی یک ساله است، شامل دینام و ترانس دستگاه می‌باشد. ویدئو زیر یک نمونه از دستگاه دوخت ریلی عمودی برند Hualian است.

 

دستگاه دوخت ریلی افقی :

دستگاه دوخت ریلی افقی امکان بسته بندی طیف گسترده تری از محصولات را داراست. با قرار دادن بسته در روبروی دهانه دوخت و کانوایر متحرک آن به دوخت با سرعت و کیفیتی بالا دست پیدا خواهید کرد. قطعات اصلی این دستگاه دینام و ترانس آن بوده که از سوی بازرگانی و فروش پی پک دارای گارانتی یک ساله می‌باشد.

 

دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن چه مزیتی دارد؟

دستگاه دوخت ریلی ولومی معمولا دارای تاریخ زن همراه هستند. در مدل های دارای تاریخ زن، اغلب امکان درج مشخصات به صورت فارسی و یا انگلیسی در دوخط و بر روی قسمت دوخت دستگاه وجود دارد. 

یکی از نکاتی که بایستی در خرید دستگاه دوخت ریلی مورد توجه قرار داد کیفیت چاپ دستگاه تاریخ زن است. معمولا بهترین نوع آنها تاریخ زن حرارتی است که امکان درج مشخصات بر روی تمام سطوح را فراهم میکند.

جهت خرید جوهر تاریخ زن به قسمت لوازم جانبی منوی سایت مراجعه کنید یا روی لینک در همین خط کلیک نمایید.

دستگاه دوخت ریلی - 23 85 63 55 021 - فروشگاه پی پک

آیا گارانتی برای دستگاه دوخت ریلی ضروری ست؟

گارانتی و پشتیبانی قطعات و تعمیرات، یکی از موارد همیشگی دغدغه مشتریان صنعت بسته بندی ست. مانند تمامی محصولات الکترومکانیکی دیگر، مشتریان این صنعت هم داشتن گارانتی و اطمینان از تامین قطعات مصرفی و  تعمیرات دستگاه در آینده را جزو حقوق خود می‌دانند.

پی پک همواره تلاش داشته تا با ارائه گارانتی در خصوص دینام و ترانس دستگاه های دوخت ریلی نایلون اعتماد و رضایت مشتری را در خصوص کیفیت دستگاه دوخت ریلی بدست آورد. همچنین وظیفه خود میدانیم که در صورت نیاز به خدمات تعمیرات و قطعات در آینده دور، پشتیبان مشتریان گرامی باشیم.

قیمت دستگاه دوخت ریلی چقدر است؟

برند Hualian یکی از برندهای شناخته شده جهانی در خصوص تولید دستگاه های بسته بندی است. پی پک به عنوان نماینده معتبر این برند در ایران همواره تلاش داشته تا در کنار واردات و پشتیبانی دستگاه‌های باکیفیت بسته بندی، رضایت مشتریان در خصوص قیمت تمام شده آنها را نیز فراهم آورد.

در اسلاید زیر میتوانید با مرور دستگاه های دوخت ریلی ولومی قیمت دستگاه بسته بندی ریلی را مشاهده نموده و در صورت هرگونه سوال و یا تمایل برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

آیا دستگاه دوخت ریلی دست دوم خریداری کنیم؟

معمولا بهتر است در صورت اطلاع نداشتن از جزییات دستگاه دوخت ریلی پلاستیک، از خرید دستگاه دوخت ریلی دست دوم و کارکرده اجتناب کنید. همچنین به دلیل قیمت پایین این دستگاه ها معمولا ترجیح بر خرید مدل های کارنکرده آنها می باشد.

به هر صورت بایستی پیش از خرید دستگاه کار کرده از سلامت دینام، ترانس، کانوایر، تاریخ زن، رله دستگاه و همچنین سوئیچ ها و سیستم تنظیمات حرارت آن اطمینان کامل حاصل کنید.

 

211D2FBYQhL
Call
دستگاه دوخت ریلی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ | گارانتی یک ساله
۴٫۲ (۸۴%) ۵ votes
تماس بگیرید