انواع دستگاه دوخت پلاستیک خانگی و صنعتی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ | گارانتی یک ساله

لیست فروش انواع دستگاه‌ دوخت پلاستیک خانگی و صنعتی

پی پک با بیش از 20 سال سابقه در صنعت بسته بندی ایران، آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص شناخت و انتخاب دستگاه های دوخت با مزیت ویژه‌ی گارانتی و پشتیبانی تعمیرات است.

در ادامه مطلب، انواع دستگاه بسته بندی دوخت به همراه ویژگی‌ها و قیمت به صورت کامل در اختیار شما قرار گرفته است. برای مشاوره رایگان و سفارش خرید با شماره زیر تماس حاصل کنید. 

a-4-min

 

 

همچنین از نوار کناری صفحه می‌توانید برای جستجوی نوع دستگاه موردنظرتان استفاده کنید. از منوی بالای صفحه هم تمامی اطلاعات فنی و عملکردی دستگاه‌های بسته بندی در دسترس است.

چنانچه برای دستگاه‌های دوخت خود احتیاج به خرید نایلون بسته بندی دارید یا جهت ارائه محصول خود به دست مشتری به چاپ نایلونی با درج آرم و برند خود را دارید روی نوشته های آبی همین پاراگراف کلیک یا از منوی سایت در بخش چاپ نایلون دیدن کنید.

Call
post
instagram-banner
Call
post
instagram-banner

توضیحات اضافی در خصوص دستگاه دوخت

انواع دستگاه دوخت حرارتی نایلون

دستگاه دوخت حرارتی نایلون را میتوان به دو دسته اصلی دستگاه دوخت خانگی دستی و همچنین دستگاه ه دوخت صنعتی تقسیم بندی کرد. دستگاه‌های دوخت اتوماتیک غالبا در انواع بسیار متفاوتی هستند. دو نوع بسیار رایج از آنها دستگاه دوخت ریلی و دستگاه دوخت پدالی ست. همچنین مدل‌های دیگری مانند دوخت کیسه نیز قابلیت دوخت کیسه‌های نایلونی را دارند.

دستگاه دوخت حرارتی پارچه سوزنی

دستگاه دوخت حرارتی پارچه سوزنی نوع دیگری از دستگاه‌های دوخت است. محتوای این مطلب هنوز به طور کامل تولید نشده است.

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک

قیمت دستگاه پرس پلاستیک به موارد بسیاری بستگی دارد. برای مثال در خصوص دستگاه پرس نایلون و یا همان دستگاه دوخت پلاستیک ، یکی از شاخص های مهم ریلی بودن یا نبودن دستگاه است. دستگاه دوخت ریلی با داشتن کانوایر این امکان را می‌دهد که شما در هر دقیقه تعداد بیشتری از محصول را تولید کنید. در حالی که در دستگاه دوخت دستی بایستی دسته بندی های یکی یکی و کاملا به صورت دستی انجام دهید. قیمت دستگاه دوخت پلاستیک ریلی برای مثال به میزان بسیاری با توجه به استیل بودن و یا نبودن دستگاه متفاوت است. دستگاه دوخت پلاستیک ریلی استیل برای دریافت مجوز برای بسته بندی مواد غذایی مانند بسته بندی حبوبات و بسته بندی خشکبار ضروری است. قیمت دستگاه پرس پلاستیک و یا قیمت دستگاه دوخت پلاستیک ریلی را می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن‌های درج شده در وب سایت بدست آورید. بازرگانی و فروش محصولات بسته بندی پی‌پک با داشتن بیش از 20سال سابقه، گارانتی یک ساله تعویض رایگان قطعات و همچنین گارانتی 5 ساله پشتیبانی قطعات و تعمیرات دستگاه پرس پلاستیک را همواره در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

گارانتی و پشتیبانی انواع دستگاه دوخت پلاستیک

در کل تمامی دستگاه های دوخت گروه پی‌پک دارای یک سال گارانتی تعویض رایگان قطعات و همچنین 5 سال پشتیبانی در خصوص تعویض و تامین قطعات را داراست. گارانتی یک ساله شامل تعویض قطعات و همچنین رفع نواقص احتمالی در خصوص قطعات مستهلک شده دستگاه می‌باشد. پی‌پک با داشتن اطمینان از کیفیت محصولات وارداتی برند Hualian و همچنین دیگر دستگاه‌های دوخت و بسته بندی، این اطمینان را دارد که درصد بسیار پایینی از دستگاه‌ها برای تعمیرات و همچنین تعویض قطعات به مراجعه نیاز خواهند داشت. همچنین پشتیبانی این گروه در خصوص مشاوره تلفنی در خصوص عیب یابی دستگاه‌ها  و تعمیر دستگاه‌های به فروش رفته تا 5 سال، ضامن اطمینان شما از خرید دستگاه دوخت نایلون و دیگر دستگاه‌های دوخت برند Hualian  است.   از طرفی متخصصین تیم پشتیبانی فنی پی پک با ارائه ویدیوهای آموزشی در خصوص تعویض قطعات دستگاه دوخت پلاستیک راهنمای مشتریان عزیز در خصوص انجام این عمل ساده ولی بسیار مهم و کاربردی بوده اند. شما با مشاهده این ویدیوها می‌توانید با کمترین امکانات اقدام به تعویض قطعات و تعمیر دستگاه پرس پلاستیک خود نمایید. چنانچه تمایل به مشاهده این ویدیوهای آموزشی را دارید به صفحه تعمیر دستگاه دوخت پلاستیک مراجعه نمایید.

دستگاه دوخت گونی و کیسه

دستگاه دوخت گونی و کیسه برند Hualian جزو دستگاه‌های مناسب برای دوخت انواع کیسه و همچنین انواع گونی پلاستیکی و الیافی می‌باشد. این دستگاه با داشتن تنظیمات برای فاصله دوخت و همچنین زاوایه دوخت، امکان استفاده به عنوان دستگاه بسته بندی مواد غذایی مانند برنج و یا مواد صنعتی مانند قطعات را داراست. برای اطلاع از فروش  و قیمت دستگاه دوخت گونی و یا دستگاه دوخت کیسه می‌توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل کنید. کاربردهای دیگر این دستگاه:
  • دستگاه دوخت کیسه پلاستیکی
  • دستگاه دوخت کیسه پارچه ای
  • دستگاه دوخت کیسه گونی
  • دستگاه دوخت پلی اتیلن
  • دستگاه دوخت گونی برنج

معرفی قطعات دستگاه دوخت پلاستیک

دسنگاه دوخت پلاست یا همان دستگاه دوخت پلاستیک دارای چند قطعه مصرفی بسیار مهم می‌یاشد که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
  • تایمر دستگاه پدالی
  • رله دستگاه ریلی
  • ترموستات دستگاه دوخت پلاست
بیشتر تعمیرات دستگاه پرس پلاستیک یا همان دستگاه دوخت مربوط به همین قطعات است. کلیه موارد مربوط به تعمیر و تعویض دینام و ترانس دستگاه دوخت ریلی ، کیسه ای و پدالی در یک سال اول فروش به طور رایگان از طرف گروه بازرگانی و فروش پی‌پک تضمین می‌شود. همچنین مشتریان گرامی می‌توانند تا پنج سال پس از فروش از خدمات پشتیبانی تلفنی و تعمیرات دستگاه‌های خریداری شده بهره مند باشند.

انواع دستگاه دوخت ریلی

دستگاه دوخت ریلی ، در دو نوع مختلف دستگاه دوخت ریلی افقی و دستگاه دوخت ریلی عمودی وجود دارد. دستگاه دوخت ریلی افقی به دو دسته دستگاه دوخت ریلی رومیزی و دستگاه دوخت ریلی افقی پایه دار تقسیم می شود. این دستگاه دوخت دارای یک کانوایر یا همان تسمه  نقاله کوچک برای هدایت محصول در حین دوخت است. این دستگاه در چندین مدل مختلف از جمله مدل های دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن و همچنین دستگاه دوخت ریلی با پایه وجود دارد. عملکرد بالا و همچنین امکان استفاده به عنوان دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار با کارایی و سرعت و دقت بالا از ویژگی های این دسته از محصولات است. دستگاه دوخت ریلی نایلون گاها با نام دستگاه دوخت ریلی ولومی نیز شناخته می‌شود که منظور از آن امکان تنظیم حرارت دوخت دستگاه می‌باشد. برای آگاهی از قیمت دستگاه دوخت پلاستیک ریلی می‌توانید با شماره تلفن های موجود در وب سایت تماس حاصل بفرمایید. دستگاه دوخت ریلی عمودی نوع دیگری از دستگاه‌های بسته بندی می‌باشد که به خصوص برای بسته بندی انواع ترشی‌جات و مواد غیرجامد بکار می‌رود. این دستگاه امکان آن را می‌دهد تا بدون خم کردن بسته و تنها با قرار دادن بر روی کانوایر، همزمان عمل دوخت و تاریخ زنی روی بسته صورت گیرد.

دستگاه دوخت پدالی

دستگاه دوخت پدالی دارای تایمر جهت دوخت حرارتی و همچنین دارای بدنه کاملا چدنی با رنگ الکتروسونیک می‌یاشد. دستگاه دوخت پدالی برند Hualian همچنین در دو نوع تک المنتی و دو المنتی و با فک برنجی ارائه می‍شود. داین دستگاه به صورت تایمر دار جهت دوخت حرارتی و همچنین مدل برنجی و بدون تایمر به صورت دائم گرم است. برای اطلاع از قیمت دستگاه دوخت پدالی میتوانید با شماره تلفن های مندرج در وب سایت تماس حاصل کنید. دستگاه دوخت پدال پایی سلفون یا همان دستگاه حرارتی پدالی با داشتن یک سال گارانتی کامل و پنج سال پشتیبانی قطعات از سوی پی‌پک در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌گیرد. تمامی قطعات این دستگاه در صورت نیاز به تعمیر در فروشگاه گروه بازرگانی و بسته بندی پی‌پک موجود است.

مطلب کلی در مورد دستگاه های بسته بندی

دستگاه های بسته بندی را می‌توان از جهات مختلفی شاخه بندی کرد. برای مثال می‌توان بسته بندی را به طور اساسی به بسته بندی مواد خوراکی و بسته بندی مواد غیر خوراکی تقیسیم کرد. همان‌طور که پیداست دستگاه های بسته بندی موادغذایی بایستی دارای خصوصیاتی برای حفظ کیفیت و سلامت باشند. لذا دریافت مجوز از طرف وزارت بهداشت برای بیشتر مواد غذایی منوط به تجهیزات و دستگاه های تماما استیل است. اما در خوصوص بسته بندی مواد غیر خوراکی این حساسیت به کل وجود ندارد. در واقع می‌توان این‌طور برداشت کرد که خرید دستگاه بسته بندی استیل صرفا جهت اخذ پروانه بهداشتی برای محصولات غذایی است. همچنین میتوان دستگاه های بسته بندی را به روش دیگری تقسیم بندی نمود. برخی از این دستگاه‌ها با وجود سادگی در استفاده، ولتاژ 220 و همچنین ابعاد کوچک قابلیت استفاده در منزل را دارند. لذا میتوان گفت در بین دستگاه های بسته بندی برخی از آنها دارای مصرف خانگی و برخی مصرف کارگاهی و صنعتی هستند. از جمله دستگاه های بسته بندی خانگی و فروشگاهی میتوان به دستگاه بسته بندی دستی و همچنین دستگاه های ریلی کوچک اشاره کرد. دسته بندی سوم در خصوص نوع بسته بندی ست. برای مثال بسته بندی ساده شامل بسته بندی با دستگاه های دوخث ساده میباشد. حال آنکه برای بسته بندی‌های وکیوم و یا همچنین بسته بندی های شیرینگ دار بایستی نگاهی به دیگر محصولات انداخت. در این خصوص بسته بندی وکیوم میتواند موجب افزایش طول عمر محصول شود. کمااینکه بسته بندی به صورت شیرینگ میتوان به ظاهر و بسته بندی محصول جلوه و نمود بهتری بدهد.

دستگاه دوخت پلاستیک خانگی

دستگاه دوخت پلاستیک خانگی در واقع یکی از انواع دستگاه دوخت دستی رومیزی می باشند. البته در بعضی موارد که نیاز به بسته بندی های بزرگ و در تعداد بالا باشد از دستگاه دوخت پدالی یا دستگاه دوخت ریلی نیز استفاده می شود. هر یک از این دستگاه ها با توجه به میزان فضایی که اشغال میکنند و همچنین سرعت انجام کار و قابلیت های مختلف دوخت پلاستیک متفاوت هستند.

دستگاه دوخت پلاستیک پدالی

دستگاه دوخت پلاستیک پدالی یکی از قدیمی ترین دستگاه های دوخت نیمه اتوماتیک است که برای مصارف بسته بندی پلاستیک با تیراژ معمولی کاربرد دارد. دستگاه دوخت پلاستیک پدالی در مدل های مختلف چدنی و برنجی با داشتن تایمر و المنت قابل تعویض در فروشگاه پی پک موجود میباشد.

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی با تزریق گاز

دستگاه دوخت پلاستیک ریلی یکی ازانواع متداول دستگاه های دوخت نیمه اتوماتیک است که برای مصارف بسته بندی پلاستیک با تیراژ بالاتری کاربرد دارد. یکی از مزیت های دستگاه دوخت ریلی قابلیت نصب تجهیزات مختلف با توجه به نیاز هر شخص است. به عنوان مثال دستگاه دوخت ریلی با تزریق گاز قابلیت تزریق گاز ازت در بسته بندی را به دستگاه دوخت ریلی اضافه می نماید. از دیگر دستگاه های دوخت ریلی که قابلیت های مختلف و کاربردی را به دستگاه اضافه می نمایند میتوان به دستگاه دوخت ریلی با سیستم مکنده نیز اشاره کرد. در کل دستگاه دوخت ریلی قابلیت های مختلفی را در اختیار مصرف کننده خود قرار می دهد و با شایسگی لقب فرشته نجات فروشندگان را یدک می کشد.

دستگاه دوخت دستی ارزان قیمت

دستگاه دوخت پلاستیک رومیزی یک دستگاه دوخت دستی ارزان است که برای مصارف بسته بندی پلاستیک با تیراژ پایین کاربرد دارد. این دستگاه دوخت دستی حرارتی در مدل های مختلف با طول دهانه متفاوت و المنت قابل تعویض در فروشگاه پی پک موجود میباشد.

دستگاه دوخت پلاستیک دست دوم

یکی از ایرادات دستگاه دوخت پلاستیک دست دوم نداشتن آگاهی مشتری از جزئیات دستگاه و همچنین میزان کارکرد آن است. به همین سبب و با توجه به قیمت پایین دستگاه دوخت پلاستیک دست دوم به نظر میرسد خرید دستگاه نو و کارنکرده آن، به صرفه تر و قابل توجیه تر باشد
انواع دستگاه دوخت پلاستیک خانگی و صنعتی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ | گارانتی یک ساله
۲٫۶ (۵۱٫۴۳%) ۷ votes
تماس بگیرید