فروش و قیمت شیرینگ دستی | سشوار صنعتی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱
دستگاه شیرینگ دستی - سشوار صنعتی - 23 85 63 55 021 - فروشگاه دستگاه بسته بندی پی پک

دستگاه شیرینگ دستی - سشوار صنعتی

دستگاه مناسب شیرینگ و پک کردن بسته های کوچک در تعداد کم می باشد. به این صورت که ابتدا رول را به اندازه و با دستگاه برش دستی آماده کنید. بسته را در میان رول گذاشته و سپس از فاصله ای مناسب دمنده گرما را به آن نزدیک میکنید.

بایستی بدانید که دمای سشوار صنعتی بسیار بالا بوده و امکان صدمه دیدن در صورت بی احتیاطی وجود دارد. دستگاه را بعد از استفاده به طوری که سر آن به سمت بالا باشد بر روی پایه بگذارید.

پی پک، ارائه کننده انواع دستگاه بسته بندی در ایران

دستگاه شیرینگ دستی - سشوار صنعتی - 23 85 63 55 021 - فروشگاه دستگاه بسته بندی پی پک

برش دستی شیرینگ

پیش از فرایند شیرینگ دستی، بایستی رول شیرینگ را به طور دقیق و با ابزاری ساده برش داد. در کنار سشوار صنعتی از این دستگاه به عنوان برش دهنده شیرینگ مورد نیاز برای بسته بندی استفاده میشود. 

کافیست بعد از قرار داد رول بر روی دستگاه، آن را به مقدار مورد نیاز کشیده و از تیغه حرارتی دستگاه عبور دهید. سپس تیغه را بر روی رول نگه دارید تا عملیات برش به طور کامل صورت بپذیرد. از رول تهیه شده میتوانید برای شرینگ پک کردن دستی استفاده کنید.

Call
211D2FBYQhL

دستگاه شیرینگ دستی یا سشوار صنعتی بلک اند دکر

سشوار صنعتی چیست

سشوار صنعتی در واقع یک دمنده گرماست که بسته به تنظیمات، هوای خروجی را با شدت و حرارت مشخصی تولید میکند. دستگاه داری مصرف حدودا 1750 وات و همچنین دامنه دمای گرم بین 460 تا 600 درجه است. سشوار صنعتی بایستی دارای پایه فلزی برای قرار گرفتن موقت باشد تا پس از انجام کار، برای خنک شدن روی آن قرار گیرد.

معرفی دستگاه شیرینگ دستی

یکی از کاربردهای اصلی دستگاه سشوار صنعتی ، استفاده به عنوان دمنده گرما برای عملیات شیرینگ پک است. برای مثال در مصارف بسته بندی موبایل، با قرار دادن شیرینگ دور پک موبایل و نزدیک کردن دمنده گرما به آن، قشای نایلونی به اطراف بسته میچسبد.بکار بردن دستگاه شیرینگ دستی در شرایطی توجیه پذیر است که اندازه بسته ها معمولی و کوچک و همچنین تیراژ شیرینگ پایین باشد. یکی از متداول ترین استفاده ها از دستگاه شیرینگ پک دستی، در بسته بندی هایی مانند لوازم صنعتی، موبایل، قطعات صنعتی پک شده و مواردی از این قبیل است.

کاربرد به عنوان دستگاه شیرینگ خانگی

به دلیل کوچک و  قابل حمل بودن دستگاه، میتوان آن را به عنوان یک دستگاه شیرینگ پک دستی یا دستگاه شیرینگ خانگی به حساب آورد! دستگاه سایزی در حدود یک سشوار دستی معمولی دارد. یکی از موارد دیگر برای استفاده از آن به عنوان شیرینگ پک خانگی، ورودی برق خانگی و همچنین ولتاژ حدودی 2000 وات دانست. دستگاه شیرینگ فروشگاهی بایستی مشخصاتی نظیر یک دستگاه خانگی را داشته باشد. ابعاد کوچک، کارایی بالا، ورودی برق تک فاز و مواردی از این قبیل.

دستگاه شیرینگ دستی دست دوم

خرید سشوار صنعتی ، دستگاه شیرینگ دستی یا هر وسیله صنعتی دست دوم و کار کرده دیگری، ریسک بالایی دارد. در خصوص دستگاه شیرینگ دستی به دلیل داشتن حرارت بالا و احتمال استهلاک قطعات درونی، توصیه میشود اگر قصد خرید دستگاه شیرینگ دستی دست دوم را دارید پیش از خرید، از سلامت دستگاه و عمر کارکرد آن به نحوی مطلع گردید.

قیمت دستگاه شیرینگ دستی

قیمت دستگاه شیرینگ دستی بلک اند دکر موجود در فروشگاه پی پک 140,000 تومان میباشد. برند بلک اندر دکر در میان انواع تولید کنندگان ابزارهای صنعتی، یکی از خوشنام ترین هاست. برای خرید دستگاه شیرینگ پک دستی بلک اند دکر و آگاهی از قیمت سشوار صنعتی کافی ست با فروشگاه پی پک در تهران تماس حاصل فرمایید.

فروش و قیمت شیرینگ دستی | سشوار صنعتی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱
۵ (۱۰۰%) ۱ vote
تماس بگیرید