دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی و صنعتی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ | فروش و معرفی | گارانتی و پشتیبانی
دستگاه بسته بندی حبوبات - 23 85 63 55 021 - پی پک - فروش دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار خانگی و صنعتی

معرفی و فروش انواع دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی و صنعتی.

دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی و صنعتی در انواع بسیار متنوعی در بازار موجود است. صاحبان کارگاه بسته بندی مواد غذایی و افراد دارای شغل بسته بندی در منزل بایستی قبل از مقایسه قیمت دستگاههای بسته بندی حبوبات از انواع بسته بندی و همچنین ملاک های کیفیت دستگاه های بسته بندی حبوبات مطلع باشند.

بازرگانی و فروش پی‌پک با 20 سال سابقه در صنعت دستگاه بسته بندی مواد غذایی ، نماینده معتبر برند Hualian در ایران است. تمامی محصولات معرفی شده دارای یک سال گارنتی قطعات اصلی و همچنین پنج سال پشتیبانی از محصول هستند.
توجه: پی پک تنها فروشنده دستگاه های بسته بندی اعلام شده در سایت است و هیچ‌گونه خدماتی در خصوص کار بسته بندی در منزل و فروش دستگاه اتوماتیک بسته بندی حبوبات ندارد.

برای اطلاع از جزییات بیشتر در مورد دستگاه‌های بسته بندی حبوبات، حتما این متن را انتها مطالعه بفرمایید.

همچنین از نوار کناری صفحه می‌توانید برای جستجوی نوع دستگاه موردنظرتان استفاده کنید. از منوی بالای صفحه هم تمامی اطلاعات فنی و عملکردی دستگاه‌های بسته بندی در دسترس است.

دستگاه بسته بندی حبوبات - 23 85 63 55 021 - پی پک - فروش دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار خانگی و صنعتی
Call
post
main1

چه مدل هایی از دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی وجود دارد؟

دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی دستی :

یکی از روش های ارزان و سریع بسته بندی حبوبات خانگی به صورت دستی استفاد از دستگاه دوخت دستی است. دستگاه های تولیدی مشاغل خانگی در سایزهای متفاوتی در بازار موجود است. مدل های باکیفیت دستگاه بسته بندی دستی حبوبات دارای عرض دوخت استاندارد و المنت و تایمر با کیفیت تری هستند.

دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی :

دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی دارای دوخت سریع تر و استانداردتر و همچنین تاریخ زن همزمان است. این دستگاه در مدل های میزدار و همچنین ساده موجود است. دستگاه دوخت ریلی قابلیت استفاده در محیط صنعتی و خانگی را داراست. 

[ مشاهده صفحه انواع دستگاه دوخت ]

 

مدل های دستگاه بسته بندی حبوبات صنعتی چیست؟

 

دستگاه وکیوم حبوبات :

بسته بندی حبوبات به صورت وکیوم و تزریق گاز موجب افزایش طول عمر محصول بسته بندی شده میگردد. دستگاه  بسته بندی حبوبات وکیوم بایستی دارای بدنه کاملا استیل و همچنین امکان تنظیم حرارت باشد. مدل هایی از این دستگاه با اندازه کوچک تر قابلیت استفاده به صورت خانگی را دارند.

 

دستگاه شیرینگ بسته بندی حبوبات :

دستگاه بسته بندی حبوبات شیرینگ امکان بسته بندی های حرفه ای به صورت شیینگ پک را فراهم میکند. مدل های مختلف از دستگاه شیرینگ بسته بندی حبوبات شامل کابینی، تونلی و کانوایردار است. 

 

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار چقدر است؟

دستگاه بسته بندی حبوبات+قیمت :

آن طور که پیداست برای بسته بندی حبوبات وخشکبار روش ها و دستگاه های متفاوتی وجود دارد. برای مشاوره و همچنین استعلام لیست قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار میتوانید هم از طریق شماره تلفن های درج شده در وب سایت و هم با مراجعه به فروشگاه پی پک در تهران در این باره کسب اطلاع نمایید. پی پک نماینده معتبر برند Hualian در خصوص تمامی محصولات سالهاست گارانتی کامل یک ساله و پشتیبانی پنج ساله از محصولات را به مشتریان خود ارائه داده است.

برای گاهی از قیمت خط بسته بندی حبوبات کافی ست با فروشگاه پی پک تماس بگیرید.

Call
211D2FBYQhL

ریسک خرید دستگاه بسته بندی حبوبات دست دوم چیست؟

پیشنهاد میشود تنها در صورتی که در خصوص اجزای مختلف دستگاه بسته بندی اطلاع و تخصص دارید، اقدام به خرید دستگاه بسته بندی دسته دوم و یا کارکرده نمایید. 

معمولا در هنگام خرید، اشاره دقیق و درستی به کارکرد قبلی دستگاه و ایرادات احتمالی آن نمیشود. اما با این حال اگر در این زمینه تخصص دارید، میتوانید شخصا به بازرسی دستگاه قبل از خرید اقدام و اطمینان کنید.

سود بسته بندی حبوبات چگونه است؟

با توجه به تمایل روزافزون به خرید اقلام بسته بندی به نظر میرسد در صورت توجه به چند نکته، توجیه اقتصادی سود بسته بندی حبوبات و درآمد بسته بندی حبوبات امکان پذیر است. نکته اول توجه به کیفیت محصول ارائه شده و رضایت مشتری و نکته بعدی در کیفیت چاپ و بسته بندی ارائه شده میباشد. این دو پارامتر در کنار هم موجب افزایش ارزش افزوده محصول می شود.

همچنین در صورتی که محصولات خود را به صورت کاملا پاک کرده و الک کرده به دست مشتری میرسانید، به نظر میرسد میزان سود بسته بندی حبوبات در دراز مدت قابل پیش بینی باشد. همچنین با این کار اعتماد و برند سازی در خصوص حبوبات بسته بندی شده تان را نیز انجام میدهید.

برای بسته بندی حبوبات از چه نایلون یا پلاستیکی استفاده می شود؟

برای بسته بندی حبوبات از نایلون بسته بندی حبوبات باید استفاده کنید.چنانچه برای محصول خود احتیاج به نایلون بسته بندی حبوبات دارید یا پس از بسته بندی محصول خود برای ارائه آن به مشتری در فروشگاه یا مغازه خود احتیاج به چاپ نایلون  با آرم و نشان برند خود را دارید می توانید با کلیک کردن روی نوشته های آبی این پاراگراف یا کلیک روی عکس های زیر از محصولات مجموعه پی پک دیدن کنید.

دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی و صنعتی | ۲۳ ۸۵ ۶۳ ۵۵ ۰۲۱ | فروش و معرفی | گارانتی و پشتیبانی
۴٫۱ (۸۲٫۶۷%) ۱۵ votes
تماس بگیرید